fajny komiks jest fajny

To jest pienkny, pienkny komiks stworzony ze współpracą polskiego youtuba, za ich zgodą, chęcią i z ich pomysłami :D

Pa-Troll to wspaniała epopeja...

Dobra, to po prostu trollowa wersja x-menów, pełna niesmacznych żartów, wulgarnych tekstów i nieapetycznej śmietanki kółeczka wzajemnej adoracji z YT. :D pogódźcie się z tym i bawcie dobrze, czytając półżartem półserio.

W miarę odcinków nasi wspaniali bohaterowie walczyć będą z przeciwnikami którzy swoimi niecnymi mocami planują podporządkować sobie świat. Chcesz być w komiksie? Jesteś na youtube? Może Cię nawet znamy tylko nie przyszło nam do głowy zaprosić! :D

wyślij e-mail do mnie kontakt@pa-troll.pl, i tutaj mała notka, po napływie dość.. specyficznych e-maili.


1. będę raczej potrzebować ludzi ktorzy błysną raz czy dwa gdzieś w tle, niekoniecznie z mocami. Nie wydaje mi się że będę w stanie te dziesiątki osób zaspokoić dając im moce i własną fabułę, musicie mi wybaczyć, to jest poprostu nierealne i jeden człowiek nie jest w stanie tego wykonać xD Każda prawdziwa, nadesłana osoba pojawi się na specjalnie przygotowanej niedługo liście z notką na której stronie się pojawiła i linkiem do Waszego Kanału YT.

2. Nie wymyślajcie postaci i bohaterów z dupy, bo nie o to chodzi w komiksie.

3. Nie musicie sugerować największych sław Youtube, naprawdę zdajemy sobie sprawę o ich istnieniu, na tym etapie staramy się kontaktować i planować we własnym, i tak szalonym tempie.

4. Nie potrzeba nam pomysłów na fabułę/moce glownych bohaterow. Serio. :P Jasne, ze sugestie i krytyke przyjme, zawsze. Ale ogólny koncept jest opracowywany z wystepujacymi osobami.

 

5. NAJWAZNIEJSZA SPRAWA e-mail typu "Czesdz SKKF chceu byc w komiskie" odpada z góry. Ogarnijcie sie. xD Potrzeba jakiegokolwiek opisu wstepnego bo takie debilizmy ida do kosza. Nie masz na siebie pomyslu? To nie wysylaj emaila, dzieki. ;D no i serio, postaci które wystepuja w komiksie nie czytaja tych e-maili, tylko ja, Xylax :P